EKOSPOL a.s.

Ředitel projekce
EKOSPOL, jako lídr developerského trhu, působí na českém trhu již od roku 1992, od té doby úspěšně zrealizoval 53 velkých developerských projektů a další desítky projektů připravuje.

Máte zkušenosti s komplexním řízením projekční přípravy velkých bytových staveb a dokážete vést vlastní tým odborníků? Chcete se podílet na určování nové architektonické tváře Prahy a zodpovídat za přípravu projektů od architektonické studie po realizační dokumentaci? Pokud Vás tato nabídka zaujala, pak se přihlaste na aktuálně vypsanou pozici ředitele projekce.

Co bude Vaším úkolem:

  • Řízení projekční přípravy bytových staveb ve všech projekčních fázích (architektonická studie, územní rozhodnutí, stavební povolení, prováděcí dokumentace)
  • Vedení týmu hlavních inženýrů projektu a architektů
  • Koordinace a úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti (inženýring, realizace staveb, výběrová řízení)
  • Řízení a koordinace externích dodavatelů

Co od Vás očekáváme:

  • Vysokoškolské vzdělání stavebního směru (pozemní stavby)
  • Praxi v oboru minimálně 5 let
  • Praxi s vedením týmu
  • Zkušenosti s projekcí velkých bytových celků
  • Samostatnost, rozhodnost a organizační schopnosti

Co Vám dá výraznou výhodu:

  • Autorizace v oboru
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici

Co Vám nabídneme:

  • Práci na atraktivních projektech v hodnotě stovek milionů, které mění tvář Prahy
  • Jistotu zaměstnání u lídra českého developerského trhu úspěšně prosperující již 25 let. EKOSPOL a.s. patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě dle zařazení renomovaného magazínu Construction & Investment Journal a mezi TOP 100 nejstabilnějších českých firem podle ocenění ČEKIA Stability Award
  • Mladý a vzdělaný pracovní kolektiv
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Slevy na produkty společnosti
  • Slevy na produkty u spolupracujících dodavatelů
  • Nabídku nadstandardní lékařské péče v Nemocnici Na Homolce
  • Bezplatná poradenství v oblasti osobní daňové a právní problematiky
  • Možnost až týdne dovolené navíc
  • Finanční odměny při životních jubileích
  • Stravenky a multisport kartu

Finanční ohodnocení:

  • Roční mzda v rozmezí 1 200.000 – 1 800.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu s přiloženou fotografií skrze odpovědní formulář, e-mailem nebo poštou.

Poskytnutí osobních údajů

Odesláním svého životopisu výslovně prohlašuji, že jsem seznámen se svými právy, která vyplývají z ustanovení zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a souhlasím s tím, aby mé osobní údaje, poskytnuté společnosti EKOSPOL a.s., se sídlem Dukelských hrdinů 747/19, Praha 7, PSČ 170 00, IČ 63699854, v souvislosti s výběrovým řízením na pracovní pozici ve společnosti EKOSPOL a.s. byly společností EKOSPOL a.s. shromažďovány a zpracovávány pro účely a v souvislosti s výběrovým řízením o zaměstnání ve společnosti EKOSPOL a.s.

Poskytnutím osobních údajů potvrzuje uchazeč o zaměstnání, že je poučen o svých právech podle ust. § 12 a § 21 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.