VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY

ANALYTIK - SPECIALISTA
INFORMAČNÍ A KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI Právě hledáme nového kolegu / kolegyni do Oddělení informační a kybernetické bezpečnosti. Chcete dohlížet na IT bezpečnost největší zdravotní pojišťovny v ČR? Pak je tato pozice určená právě Vám!

NÁPLŇ PRÁCE:

* implementace požadavků ZoKB a související vyhlášky č.82/2018 do prostředí IS VZP ČR, realizace projektů bezpečnosti
* zapojení na ICT projektech za oblast informační a kybernetické bezpečnosti
* analýza jednotlivých komponent IS z pohledu kybernetické bezpečnosti
* podílení se na přípravě strategie informační a kybernetické bezpečnosti
* zpracování dokumentace ze svěřeného rozsahu oblasti informační a kybernetické bezpečnosti

CO OČEKÁVÁME?

* VŠ nebo SŠ vzdělání
* praxe na obdobné pozici
* orientace v legislativě v oblasti kybernetické bezpečnosti, znalost ISO27001/27002, ZoKB
* zájem o oblast informační a kybernetické bezpečnosti
* povědomí o podnikové IT architektuře
* zkušenost s ICT projekty a procesy v prostředí velké společnosti
* schopnost odborně komunikovat s IT specialisty a IT manažery, umění logické argumentace a dobré prezentační schopnosti
* analytické a koncepční myšlení
* schopnost samostatné práce, orientace na výsledek

CO NABÍZÍME?

* získáte 5 týdnů dovolené a další volno (sick days)
* budete moci využít pružnou pracovní dobu, stravenky a mnohé další výhody
* stanete se součástí multidisciplinárního týmu, který svou práci dělá se zápalem
* samostatná práce s možností růstu