AD EMPLOYMENT s.r.o.

Technolog-senior
Máte zkušenosti v automobilovém průmyslu? Chcete pokročit ve své kariéře? Umíte anglicky? ANO! Pošlete nás svůj aktuální životopis a přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • Specifikuje a sestavuje technické zadání na stroje, přípravky a nářadí,
  • určuje optimální výrobní stroje, zařízení, přípravky a nástroje,
  • určuje způsob výroby výrobků,
  • tvoří FMEA a layout pracoviště,
  • podílí se na činnostech spojených s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků,
  • podílí se na vývoji a zavádění nových technologií a výrobků,
  • provádí zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií,
  • vede tým zaměstnanců na daném projektu.

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání technického směru,
  • prokazatelné zkušenosti z automobilového průmyslu (min. 6 - 8 let),
  • AJ na pokročilé úrovni (každodenní komunikace a reporting),
  • pokročilá znalost AutoCAD a FMEA,
  • týmový hráč,
  • komunikační a prezentační dovednosti,
  • schopnost vést tým, maximální samostatnost a proaktivita.

Nabízíme:

  • Zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí,
  • práci v profesionálním týmu,
  • dobré finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • další zaměstnanecké benefity.