Lipa Learning s.r.o.

Senior Social Media Specialist
Sledujete nejnovější trendy na poli sociálních sítí a nebojíte se je hned vyzkoušet v praxi?

Jsme Lipa. Vyvinuli jsme jedinečný systém vzdělávání předškolních dětí pomocí digitálních technologií. Celý tento systém jsme vložili do rodinné aplikace jménem Lipa Land, která spojuje digitální a reálný svět v jedno úžasné dobrodružství.

Jste naším manažerem sociálních sítí, pokud:

  • Jste hlavou stratég a duší kreativec
  • Víte, co znamená systematičnost, cit pro detail a samostatnost
  • Máte zkušenosti s prací na obdobné pozici a chcete se dostat do vedoucí pozice, která vám dá možnost řídit vlastní projekt
  • Ovládáte angličtinu na pokročilé úrovni
  • Aktivně se zajímáte o vzdělávání, děti, hry a moderní technologie
  • Chcete se prosadit v mezinárodním týmu s působností na celosvětovém trhu

Jaká by byla náplň vaší práce?

  • Sestavení marketingové strategie pro sociální sítě
  • Odpovědnost za plánování marketingových aktivit na sociálních sítích
  • Denní komunikace s odborníky, kreativci a analytiky
  • Držet krok s novinkami a trendy v oboru
  • Řízení týmu odpovědného za komunikaci s influencery

Na co se můžete těšit?

  • Možnost podílet se na marketingu globálního produktu, který může změnit celé předškolní vzdělávání
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • Flexibilitu ve formě krácených úvazků nebo home office
  • Benefity jako restaurace v sídle firmy, teambuildingy a podpora ve vzdělání jsou samozřejmostí.
  • Multi-Sport karta s příspěvkem zaměstnavatele
  • Mentoring program, který vám pomůže se u nás rychleji rozkoukat

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem přes odpovědní formulář.

Budeme se těšit!