EDU Trainings s.r.o.

Recepční–asistent/ka
Do malého kolektivu hledáme recepční/asistentku. Jsme vzdělávací centrum na Praze 2. Nástup možný ihned.

Náplň práce:

- zajištění chodu recepce (odchozí/příchozí pošta, e-mailová a telefonická komunikace)
- objednávání občerstvení, materiálů na školení (tisk, objednávání, dodávku)
- evidence faktur od dodavatelů
- objednávání kancelářských potřeb
- příprava školících místností
- spolupráce s kolegy z ostatních oddělení
- aktivní spolupráce při realizaci marketingových aktivit

Požadavky:

- docházku do kanceláře každý den: 8:00-16:30.
- bezchybná znalost českého jazyka
- komunikativní znalost anglického jazyka
- uživatelská znalost MS Office
- spolehlivost a odpovědnost, komunikativnost
- pozitivní přístup a organizační schopnosti
- příjemné a reprezentativní vystupování
- proaktivní přístup a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

- rozmanitou a samostatnou práci v perspektivní společnosti
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- dlouhodobou spolupráci
- spolupráci na HPP