AD EMPLOYMENT s.r.o.

Konstruktér
Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru? Chcete stabilní zaměstnání, které Vás bude bavit? Podívejte se na detail této pozice a zašlete nám svůj životopis. Zařadíme Vás do užšího výběru.

Náplň práce:

  • Vývoj a konstrukce bezpečnostních prvků,
  • vývoj a konstrukce strojírenských dílů a příslušenství,
  • tvorba výrobní dokumentace a kusovníků,
  • práce v systému 3D: Pro Engineer, Solid Works, CAD,
  • spolupráce při tvorbě technologických postupů,
  • tvorba cenových kalkulací pro zákazníky.

Požadujeme:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru,
  • znalost konstrukčních programů, konstruování ve 3D: Pro Engineer nebo Solid Works,
  • praxe v oblasti konstruování min. 1 rok,
  • znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou,
  • ŘP skupiny B výhodou (není podmínkou),
  • pečlivost, důslednost, přesnost, rychlost, samostatnost.

Nabízíme:

  • 5 týdnů placené dovolené,
  • zázemí stabilní rozvíjející se společnosti,
  • pružná pracovní doba (7,5hod/den),
  • termín nástupu : IHNED,
  • ad. zaměstnanecké bonusy,
  • platové ohodnocení od 30tis – popř. dohodou.