AD EMPLOYMENT s.r.o.

SC Coordinator
Rádi komunikujete? Umíte anglicky nebo německy? Máte zkušenosti v logistice? Podívejte se na tuto nabídku.

Náplň práce:

  • Správa zákaznických požadavků, komunikace se zákazníky (disponenty)
  • Zajištění optimálních skladových zásob a jejich kontrola v celém dodavatelském řetězci
  • Vyřizování reklamací
  • Logistika náhradních dílů
  • Řízení náběhu nových výrobků, materiálů
  • Plánování výroby, kontrola výstupů výroby a dostatečných kapacit.

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Zkušenosti z oblasti logistiky v automotive podniku (min. 3 roky)
  • Pokročilá znalost MS Office a SAP (výhodou)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni (každodenní komunikace
    a reporting), německý jazyk výhodou
  • Schopnost samostatné práce, proaktivní přístup, energická povaha, týmový hráč, smysl pro detail, odolnost vůči stresu, kritické myšlení, cílevědomost.

Nabízíme:

  • 5 týdnů placené dovolené,
  • pružná pracovní doba (7,5hod/den),
  • dotované závodní stravování,
  • závodní lékař, zdravotní preventivní program,
  • vzdělávací program, jazykové vzdělávání,
  • sportovní a kulturní akce,
  • karta Multisport (částečně hrazeno zaměstnavatelem).