ESA s.r.o.

Skladový operátor/ administrativní pracovník
Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku do skladu v Modřicích

Co vás čeká

  • Práce s paletovým vozíkem (ručně vedeným) - překládka zboží na depu
  • Práce na PC - denní administrativa spojená s chodem pobočky
  • Kvalitativní kontrola, potvrzování příjmových a výdajových dokladů
  • Další úkony spojené s příjmem a výdejem zboží

Pracovní doba

  • NE – ČT, stálá noční 22:30 hod. - 6:30 hod. (úvazek 8 hodin)(příplatky za noční směny a svátky dle ZP)

Co vám můžeme nabídnout

  • Stravenky
  • Ticket čistý (poukázky do drogerie)
  • Nadstandardní příplatky 30% za víkendové směny
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
  • Zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • Nástup možný ihned

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výuční list
  • Zkušenosti s činnostmi ve skladu
  • Základní uživatelská znalost práce na PC