ESA s.r.o.

IT Analytik - WMS (Kladno)
Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Co vám můžeme nabídnout

  • Stravenky
  • 24 dní dovolené, od 1. 1. 2020 nabízíme 25 dní dovolené
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Zvýhodněné mobilní tarify pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
  • Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
  • Kreativní a různorodou práci
  • Perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti

Mzda

  • 40.000 Kč - 50.000 Kč dle Vašich zkušeností a znalostí

Co vás čeká

  • On-site podpora uživatelů WMS
  • Tvorba, implementace a kontinuální zlepšování procesů ve WMS
  • Komunikace a řešení požadavků se zákazníky (B2B)
  • Vytváření reportů pomocí reportovacího nástroje
  • Cca. 20% práce v MS Excel, 60% WMS LFS - podpora skladových procesů napříč ESA, 20% komunikace na všech úrovních (interní i externí zákazník)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Předchozí zkušenosti s WMS
  • Zkušenosti z logistického provozu
  • Znalost SQL - dotazy do DB, reporty
  • Pokročilá znalost MS Excel (mj. denní tvorba kontingenčních tabulek)
  • Obecná orientace v datových integracích
  • Orientace v datových souborech, zejména CSV, XML, EDIFACT
  • AJ na pokročilé úrovni
  • SŠ vzdělání
  • Dobré analytické, organizační a komunikační schopnosti
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat své znalosti v oboru
  • Řidičské oprávnění skupiny B

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Znalost skladového systému LFS velkou výhodou

Více o LFS

WMS LFS, je součást modulárního logistického řešení, které nabízí širokou škálu využití napříč všemi procesy logistiky. Pomocí WMS chceme zlepšit kvalitu v jednotlivých činnostech skladu, ať už se jedná o konkrétní skladové operace jako je příjem či výdej zboží, nakládka, vychystávání a následní kontrola zboží, xDock činnosti, tak i v oblastech reportingu až po finální podklady k fakturaci.

Tento systém je aktuálně v ESA logistika nastaven a plně využíván ve 4 skladech v rámci CZ, PL, SK.

V jednotlivých zemích dále uvažujeme o jeho masivním rozvoji a rolováním napříč sklady na další zakázky, kde by tak postupně nahrazoval současný WMS. V rámci několika málo let věříme, že se nám to i díky Vaší pomoci podaří úspěšně zvládnout.

Pokud chcete být u toho, mít možnost dále se rozvíjet či uplatnit své dosavadní zkušenosti a znalosti s WMS systémy, rádi Vás přivítáme v našem týmu!