ESA s.r.o.

WMS Analytik/ technolog (Kladno)
Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Nabízíme:

  • Stravenky
  • 23 dní dovolené
  • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
  • Perspektivní zaměstnání ve společnosti s nadnárodní účastí
  • Kreativní a různorodou práci

Popis pozice:

  • On-site podpora uživatelů WMS
  • Tvorba, implementace a kontinuální zlepšování procesů ve WMS
  • Komunikace a řešení požadavků se zákazníky (B2B)
  • Reporting a následná tvorba analýz
  • cca. 40% práce v MS Excel, 40% WMS, 20% komunikace na všech úrovních

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání s maturitou, VŠ výhodou
  • Pokročilá znalost MS Excel
  • Předchozí zkušenosti s uvedeným typem prací ve WMS a projektovým managementem
  • Znalost SQL databází a tvorby příkazů
  • Dobré analytické, organizační a komunikační schopnosti
  • Týmového hráče
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat své znalosti v oboru
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění skupiny B