ESA s.r.o.

Celní deklarant (Kladno)
Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Popis pozice:

  • Vystavování a zpracování celních dokumentů
  • Komunikace s celními orgány - zastupování přímé a nepřímé
  • Práce v rámci interního týmu CD
  • Práce s celním systémem Postline (praxe výhodou)
  • Zodpovědnost za související administrativu a dodržování celních a daňových norem

Nabízíme:

  • Stravenky
  • 23 dní dovolené
  • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Perspektivní zaměstnání ve společnosti s mezinárodní účastí

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Předchozí praxi na této pozici
  • Znalost celní a daňové problematiky, orientaci v příslušné legislativě
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Proklientský přístup
  • Organizační dovednosti