SULCO Automotive Group, s.r.o.

OPERÁTOR/KA VÝROBY - 149 CZK/hod.
Chcete mít volné víkendy? Vyhovuje Vám 2 směnný provoz? Je na Vás spolehnutí? Pak hledáme právě Vás, spolehlivé a precizní OPERÁTORY V ELEKTROVÝROBĚ, kteří se nebojí práce. Místo výkonu práce STOD. – doprava zajištěna ZDARMA

Pracovní náplň:

drobná montáž elektrických koncovek na kabelech
řezání kabelů

Co za Vaši práci nabízíme?
práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní firmě
zajímavé mzdové ohodnocení až 27 200 CZK měsíčně
možnost 13. platu
obědy a svačiny v areálu za zaměstnanecké ceny
5 týdnů dovolené
příspěvek na ubytování nebo dopravu
příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění a volnočasové aktivity
dobrou dopravní dostupnost do práce
pracovní vybavení zdarma
podrobné zaškolení
nástup ihned

Co bystě měli umět a znát?
předchozí zkušenosti jsou vítány ale nejsou podmínkou rádi Vás vše naučíme
min. základní vzdělání
důležitá je manuální zručnost
spolehlivost, zodpovědnost

Pokud je to přesně to, co hledáte, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Rádi se s Vámi sejdeme na osobní schůzce, kde vše pořádně probereme. V případě dotazů nás kontaktuje na tel. čísle +420 608 021 116.