AD EMPLOYMENT s.r.o.

Vedoucí plánování
Znáte problematiku plánování výroby firmy? Máte zkušenosti s prací v mezinárodní společnosti? Kontaktujete nás, zašlete nám svůj životopis.

Požadujeme:

SŠ / VŠ vzdělání technického / ekonomického typu,
znalost problematiky plánování výroby firmy,
výpočet výrobních kapacit, zkušenost s vedením týmu,
systémové a analytické myšlení, schopnost rychlé orientace v informačních systémech,
komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou,
řidičský průkaz skup. B (výhodou),
nadstandardní uživatelská znalost MS Excel,
výhodou: znalost ERP systému Microsoft Dynamics (Axapta), znalost práce v mezinárodní firmě, znalost metody 5S.

Náplň práce:

Vedení oddělení plánování výroby.
Spolupráce na tvorbě koncepce celofiremního plánování.
Sestavování dlouhodobého výrobního plánu.
Spolupráce s dalšími odděleními firmy.
Plánování kapacit.
Spolupráce na zavádění nového informačního systému.
Nastavení pravidel a následná pravidelná kontrola plánu se skutečností.
Vykazování výsledků výroby managementu společnosti.

Nabízíme:

Klouzavá pracovní doba,
zázemí nadnárodní společnosti,
odpovídající mzdové ohodnocení,
výběr zaměstnaneckých benefitů (závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odborné vzdělávání, ...).