INTERIORS manufacture&design a.s.
 
 
 
 
Truhlář
Hledáme truhláře s praxí i nadšence pro toto krásné řemeslo. Budete pracovat v moderně vybavené dílně s možností naučit se nové věci nebo zdokonalit své dovednosti na zajímavých projektech.

Naše společnost se zaměřuje na komplexní dodávky a celkovou realizaci Interiérů v komerční sféře. Naši klienti zahrnují přední síť hotelů, bank, značkových obchodů, restaurací, škol a nemocnic. Naší předností je zpracování nejen dřeva, ale i skla, nerezu či železa, plexi a corianu.

Základem našeho úspěchu jsou bezpochyby naši klíčoví zaměstnanci – lidé, kteří ví, co dělají, jsou to srdcaři se slabostí pro dřevo, citem pro detail a nadšením pro design.

Chceš se v práci cítit dobře a mít za kolegy partu veselých lidí, kteří se s tebou rádi zasmějí a nebudou se zdráhat ti pomoct nebo poradit? Chceš mít sympatického šéfa, kterého skutečně zajímá tvůj pohled na věc? Staň se součástí našeho týmu a ozvi se nám

Hledáme truhláře s praxí i nadšence pro toto krásné řemeslo.

Budete pracovat v moderně vybavené dílně s možností naučit se nové věci nebo zdokonalit své dovednosti na zajímavých projektech.