ESA s.r.o.

Technik dopravy (Postřižín)
Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Co vás čeká

  • Práce s řidiči
  • Předávání a přebírání vozidel
  • Řešení škodních událostí, drobných oprav
  • Kontrola techniky
  • Evidence skladu náhradních dílů
  • Administrativa

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Středoškolské vzdělání s maturitou -nejlépe technického směru
  • Technické dovednosti
  • Schopnost samostatné práce
  • Organizační a komunikační schopnosti

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenosti s prací technika dopravy
  • Řidičský průkaz C + E

Co vám můžeme nabídnout

  • Stravenky
  • 24 dní dovolené
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Zvýhodněné tarify pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
  • Perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
  • Nadstandardní příplatky 30% za víkendové směny

Pracovní doba

  • Pouze noční směny 19:00 - 7:00 hod.

Mzda

  • 25.000 Kč + příplatky za noční směny, nadstandardní příplatky za víkend