ESA s.r.o.

Skladový operátor (Kladno)
Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Co vás čeká

  • Zaskladňování a vyskladňování zboží do regálů s evidencí za použití scanneru
  • Práce s manipulační technikou - NZV, VZV
  • Kvalitativní kontrola, potvrzování příjmových a výdejových dokladů (úkony spojené s příjmem a výdejem zboží)
  • Účast na inventurách

Co vám můžeme nabídnout

  • Stravenky
  • Ticket čistý (poukázky do drogerie)
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Pojištění odpovědnosti hrazené zaměstnavatelem
  • Zaměstnání u nadnárodní společnosti

Pracovní doba

  • PO - PÁ - směnný provoz (ranní 6:00 - 14:00 hod/odpolední 10:00 - 18:00 hod.)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Výuční list
  • Pečlivost
  • Spolehlivost

Zkušenost s obsluhou NZV a VZV nejsou třeba, rádi Vás zaučíme

Místo výkonu práce

Sklad Kladno:
M. Horákové 227
27201, Kladno

Mzda

  • 21.500 Kč