NET and GAMES a.s.
 
 
 
 
Game Developer C++
Naše hry mají úspěch a tak potřebujeme hravého programátora na posílení herního týmu C++. Parťáka, který si rád hraje, má chuť přicházet s novými nápady a vylepšeními. Nenabízíme Ti práci, ale příležitost se podílet na něčem netradičním.

Jsi náš člověk, jestli:

Hledáš svět her a vše, co s ním souvisí.
C++ je tvůj kamarád, znáš alespoň normu c++11, znáš návrhové vzory. Máš za sebou už pár (i menších) projektů.
Nebojíš se přijít s vlastním návrhem. Budeš se podílet na vývoji nového herního systému. Konkrétně: grafici nakreslí zadání a tvým úkolem bude tuto grafiku rozpohybovat tak, aby to hráče bavilo.
Měl bys mít uživatelskou znalost Gitu. Programy je nutné udržovat ve více verzích dle odlišné legislativy v jednotlivých zemích.
Měl/a bys mít alespoň okrajovou znalost OpenGL
Dál se ti bude hodit zkušenost s nějakým IDE (Netbeans, Eclipse, Clion) a znalost CMake a Bash
Zapadneš do našeho vývojářského týmu cca 20 kluků a holek, kteří pracují na vývoji her, serveru i HW.

Proč bys to měl u nás zkusit?

Můžeš růst stejně rychle jako my.
Určitě oceníš, když rychle uvidíš výsledky své práce.
Přičichneš i k podpoře dohledového centra a „qvéáčka“; pokud na tebe projde chyba, zjistíš, kde se stala (ve hře, HW, operační systém či konfigurace) a buď sám opravíš nebo předáš na odpovědného kolegu.
Nebudeš vědět – poradíš se. Vždy se najde zkušenější kolega, který ti poradí.
Týmová spolupráce není jen heslo. Nikdo Tě nebude dirigovat zpoza stolu, ale i šéf týmu bude v terénu s tebou a společně budete ladit výsledný produkt.
A pak je tu pár drobností – odměny, benefity, stravenky, kafe, čerstvé ovoce, bezva tým, dress code free…

 

Nahlédni pod pokličku Kajotu na  https://youtu.be/zDIv6ohxyG4 . Dozvíš se víc o tom, kdo jsme, co-jak-kde děláme. Určitě budeš příjemně překvapen. A pak už stačí jen dát o sobě vědět, třeba odkazem na LinkedInový profil nebo na kariera@kajot.cz.

 

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte společnosti NET and GAMES a.s. se sídlem Bednářova 621/29, Horní Heršpice, 619 00 Brno souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. v platném znění, a to v rozsahu potřebném pro realizaci stávajícího i budoucích výběrových řízení na obsazení volných pracovních pozic v této společnosti. Společnost NET and GAMES a.s. prohlašuje, že Vámi zaslané osobní údaje použijí pouze k uskutečnění stávajícího nebo i budoucích výběrových řízení a nepředá tyto údaje třetím osobám bez Vašeho předchozího písemného souhlasu. Tento souhlas se zpracováním osobních údajů je platný po dobu jednoho roku nebo do okamžiku jeho písemného odvolání z Vaší strany.