AD EMPLOYMENT s.r.o.

Technolog
Máte zkušenosti z automobilového průmyslu? Vaše angličtina je komunikativní úrovni a chcete ji dále rozvíjet? Baví Vás plánování a realizace technologie výroby? Zašlete nám svůj životopis a staňte se posilou našeho týmu.

Náplň práce:

  • Sestavuje technické specifikace na stroje, přípravky a zařízení.
  • Určuje optimální výrobní procesy.
  • Tvoří PFMEA a layout pracoviště.
  • Podílí se na činnostech spojených s neustálým zlepšováním technologických procesů a přípravků.
  • Podílí se na vývoji a zavádění nových technologií a výrobků.
  • Provádí zaškolování operátorů a seřizovačů při předávání technologií.

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Prokazatelné zkušenosti z automobilového průmyslu (min. 2 roky)
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (každodenní komunikace a reporting)
  • Pokročilá znalost FMEA
  • Týmový hráč
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Ochota učit se novým věcem, aktivní přístup
  • Samostatnost

Nabízíme:

  • Možnost kariérního růstu,
  • odborný rozvoj, rozvoj leadership kompetencí,
  • pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené,
  • další firemní benefity.