KEEP-IN-TOUCH s.r.o.

Farmaceutický laborant Frenštát/Frýdlant
Vystudoval/a jsi obor Farmaceutický asistent a chceš svou kvalifikaci prokázat v praxi v lékárně? Jsi z Frenštátu nebo Frýdlantu, nebo nemáš problém dojíždět? Rád poradíš zákazníkům, baví Tě homeopatie a chceš pracovat ve friendly kolektivu?

Vystudoval/a jsi obor Farmaceutický asistent a chceš svou kvalifikaci prokázat v praxi v lékárně?

Vyhovuje Ti proklientský přístup a rád/a se zákazníkům - pacientům více věnuješ ve stylu "Poraďte se svým lékárníkem..."

Doporučíš vhodná homeopatika, dermokosmetiku a rehabilitační pomůcky?

Neláká Tě pracovat v řetězci, nebo už tam nejsi spokojen/á?

Není pro tebe problémem pracovat v lokalitě Frenštát pod Radhoštěm nebo Frýdlant nad Ostravicí?

Pak máme ideální příležitost právě pro Tebe:

Pro našeho klienta, společnost, provozující již 10 let lékárenské služby, hledáme vhodné uchazeče na pozici FARMACEUTICKÝ/Á ASISTENT/KA

Ideál pro všechny, kteří mají požadovanou kvalifikaci, chtějí pracovat v menším přátelském kolektivu, kde se vždy dohodnou,k tomu se něco nového naučí a chtějí nadstandardní příjem!

Hledáme ideálně farmaceuty na plný úvazek, avšak částečný úvazek je po dohodě možný!

Co Vás čeká?

poskytování lékárenských služeb pacientům včetně komplexního poradenství
činnost spojená s provozem
prodej zdravotnických pomůcek a s tím spojené činnosti (např.: měření punčoch, chodidel, prodej holí, sedátek apod.)
prodej kosmetiky
prodej homeopatik

Požadujeme:

vzdělání v oboru
vstřícný přístup k pacientům a empatii
flexibilitu
chuť se učit novým věcem
orientaci na výkon a na zákazníka
preferujeme praxi

Nabízíme:

HPP
mzdu 23.000 - 30.000 Kč
prémiový systém zaměřený na jednotlivce a výkon
stravenky
podporu dalšího vzdělávání