AD EMPLOYMENT s.r.o.

Personalistka
Máte praxi na pozici personalisty/kyi? Chcete pracovat v mezinárodní firmě s přátelským týmem. Nabízíme pestrou pracovní náplň. Zašlete nám svůj životopis. Ozveme se obratem.

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ humanitního oboru (personalistika, psychologie, pedagogika,...),
  • znalost NJ neb AJ výhodou,
  • praxe v oblasti personální činnosti min 3 roky,
  • organizační schopnosti /preciznost při plnění úkolů,
  • běžná znalost MS Office,
  • komunikační dovednosti, samostatnost.

Pracovní náplň:

  • Nábor zaměstnanců,
  • zajišťování podkladů pro HR reporting,
  • zastřešení administrativy v rámci dílčích HR procesů,
  • organizace a evidence vstupních zdravotních prohlídek,
  •  komunikace s úřady a dalšími institucemi.

Nabídka:

  • Pestrá pracovní náplň,
  • zázemí v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí,
  • práci v profesionálním týmu,
  • klouzavá pracovní doba,
  • dobré finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • další zaměstnanecké benefity.