AD EMPLOYMENT s.r.o.

Koordinátor výroby
Máte zkušenosti na pozici MISTRA VÝROBY? Chcete stabilní zaměstnání a dobrou perspektivu do budoucna? Podívejte se na detail pozice a pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:

  • Zastupuje směnující Supervizory výroby po dobu jejich nepřítomnosti na standardní směně.
  • Zastupuje Koordinátora plánování výroby (KPV) po dobu jeho nepřítomnosti.
  • Denně vyhodnocuje plnění výrobního plánu a na základě analýzy stavu navrhuje - implementuje nápravná opatření.
  • Je pověřen aktivním řízením NEUSTÁLÉHO ZLEPŠOVÁNÍ za účelem úspory výrobní plochy, zlepšení ergonomie práce, zvýšení
  • produktivity, maximálního zeefektivnění procesu a BOZP standardů.
  • V rámci odd. v operations odpovídá zejména za organizaci, plánování, řízení předsériové výroby
  • Aktivně se podílí na provádění, vyhodnocování auditů 5S a implementaci nápravných opatření z dané problematiky vyplývajících.
  • V rámci odd. v operations zastřešuje řízení, organizaci, realizaci zlepšovacích návrhů (TIGR).
  • Odpovídá za nájezd nových projektů a za kompletní přípravenost, což předkládá vedoucímu.
  • Dodržování BOZP a PO.

Požadujeme:

  • SŠ odborné vzdělání
  • Praxe v oboru podmínkou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Schopnosti pro jednání s lidmi
  • Týmová práce
  • Vysoká odolnost proti stresu
  • Samostatnost
  • Práce na PC
  • Technické myšlení
  • Dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • Odpovídající platové ohodnocení.
  • Práce ve stabilní mezinárodní společnosti.
  • Klouzavá pracovní doba
  • Další zaměstnanecké benefity.