AD EMPLOYMENT s.r.o.

Zástupce mistra
Jste samostatná osobnost s přirozenou autoritou? Podívejte se na detail nabídky.

Náplň práce:

  • Řízení a organizace výroby (přidělených výrobních linek)
  • vedení a koordinace pracovního kolektivu (cca 10-20 pracovníků)
  • denní monitoring a vyhodnocování výroby
  • odpovědnost za kvalitu výroby a dodržování zákaznických požadavků
  • účast na plánování výroby a pracovních sil
  • řešení operativních problémů ve výrobě
  • spolupráce s mistrem výroby
  • dohled nad dodržováním pracovních a kontrolních postupů
  • dohled nad dodržování BOZP
  • práce na neustálém zlepšování
  • kontrola a evidence docházky
  • řešení a realizace úkolů dle zadání výrobního manažera

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • profesní praxi a zkušenosti s vedením a motivací týmu ve výrobním provozu
  • výborné organizační a komunikační dovednosti
  • samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup
  • ochotu pracovat ve směnném provozu /třísměnný - nepřetržitý/
  • znalost AJ alespoň na mírně pokročilé úrovni výhodou
  • ŘP skupiny B
  • vysoce odpovědný přístup, odolnost vůči stresu
  • znalosti oblasti BOZP

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci ohodnocenou dle zkušeností a praxe
  • práci v přátelském kolektivu
  • plnohodnotné zaškolení
  • týden dovolené navíc
  • 13. mzda
  • meziroční mzdové navyšování
  • příspěvek na stravování
  • věrnostní bonusy aj.