Job Solution a.s.

Sálová zdravotní sestra instrumentářka
Pro našeho klienta, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sálová zdravotní sestra na Praze 10.​ Chcete pracovat v zajímavém a neustále se vyvíjejícím oboru? Pokud je Vaše odpověď ano, pak hledáme právě Vás!

Co bude vaším úkolem?​

  • zajištění a příprava nástrojů a operačních sálů
  • instrumentování výkonů na operačním sálu
  • rozšiřování odbornosti v oblasti instrumentačních technik v kardiochirurgii
  • samostatná práce v týmu
  • vedení dokumentace na sále

Jaké jsou Vaše zkušenosti a dovednosti?​

  • SŠ/ VŠ vzdělání se zdravotnickým zaměřením – obor všeobecná sestra
  • specializace perioperační péče
  • praxe v oboru výhodou
  • spolehlivost, flexibilita, ochota učit se
  • základní znalost práce na PC

Čím Vás na novém místě odmění Váš nový zaměstnavatel?​

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • 5 týdnů dovolené
  • směnný provoz
  • velmi zajímavé finanční ohodnocení vč. příplatků
  • zaměstnanecké stravování
  • podpora vzdělávání a zvyšování kvalifikace
  • možnost ubytování pro mimopražské uchazeče

Nástup možný ihned/dohodou.

Místo výkonu práce Praha 10.