Invia.cz, a.s.

Prodejce letenek v CA Invia
Skupina Invia je se svými společnostmi v České republice, Slovensku a Maďarsku jednička v oblasti online prodeje zájezdů. Je součástí skupiny Rockaway, která sdružuje 35 projektů operujících v sedmdesáti zemích světa.

A právě nyní hledáme nového PRODEJCE LETENEK.

NÁPLŇ PRÁCE:

Rezervace, vystavování a změny letenek v rezervačním systému Amadeus
Rezervace hotelů, pronájem aut, pojištění
Telefonická, emailová a osobní komunikace s klienty
Úzká spolupráce se zájezdovým oddělením

CO POŽADUJEME:

Minimálně SŠ vzdělání
Znalost rezervačního systému Amadeus - vítána
Znalost ANGLICKÉHO JAZYKA - PODMÍNKOU
Výborné komunikační a prodejní dovednosti
Samostatnost a spolehlivost

CO NABÍZÍME:

Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
Práce v příjemném a stabilním kolektivu
Mzda fix 23-25.000 Kč/měs. + odměny (průměrná mzda 28-35.000 Kč/měs.)
Zázemí neustále se rozvíjející společnosti, leadera na trhu
Benefity ve formě stravenek a zvýhodněných dovolených a kurzů, Relax days, příspěvek na jazykové vzdělávání, firemní akce, atd...

Ochrana Vašich osobních údajů je pro nás velmi důležitá. Jak s Vašimi daty nakládáme se dočtete zde: https://sc.invia.cz/documents/candidates-notice.pdf

Těšíme se na Vás.

HR Tým Invia