B E K O Engineering, spol. s r.o.

Tester mobilní telefony
Přijmeme zaměstnance na pozici Tester mobilní telefony, pracoviště Kosmonosy

Náplň práce

  • Tvorba testovacích scénářů a testovacího plánu
  • Řešení incidentů a požadavků (analýza, lokalizace, reprodukce, dokumentace)
  • Testování nových řešení změn a UAT (proaktivní přístup)
  • Komunikace s uživatelem za využití B2C kanálů mobilní aplikace (analýza review na App store, příprava odpovědí)
  • Spolupráce s vývojovými týmy aplikace (analytické aktivity, testovací aktivity, dokumentace)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost Aj slovem i písmem
  • Znalost mobilních technologií (platformy Android i iOS)
  • Doložitelné zkušenosti s testováním mobilních aplikací vč. chování backendů na technologické i uživatelské úrovni, a to na úrovni provádění i designu testů (testovací scénáře, plán testů)
  • Znalost systému JIRA
  • Znalost v oblasti metodiky a agilního vývoje
  • Znalost incident managementu a change managementu
  • Min. dvouletou zkušenost na obdobné pozici
  • Rychlá adaptace na nové prostředí
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Komunikativnost, flexibilita

Nabízíme

  • Práci pro renomované zákazníky
  • Individuální finanční ohodnocení
  • Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
  • Bonusy v závislosti na výkonu
  • Možnost služebního ubytování
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Firemní teambuildingy
  • Bonusy: mobil, notebook, služební vůz, stravenky, bonusový systém flexi pasů, příspěvky na dovolenou, ubytování
  • Místo výkonu práce Kosmonosy