Zásilkovna s.r.o.

Celní deklarant/ka Praha
spolupráce na přepravě příprava dokumentace k zásilkám pro celní řízení nastavování procesů celní deklarace vystavování dokladů pro celní řízení, praxe v oboru nutností komunikace s našimi zákazníky komunikace s ostatními odděleními

Náplň práce:

spolupráce na přepravě
příprava dokumentace k zásilkám pro celní řízení
nastavování procesů celní deklarace
vystavování dokladů pro celní řízení, praxe v oboru nutností
komunikace s našimi zákazníky
komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme:

uživatelskou znalost práce na PC (Excel)
znalost celní problematiky - praxe nutností
znalost anglického jazyka na výborné úrovni
flexibilita, zodpovědnost, dobré organizační schopnosti, samostatnost, otevřená komunikace

Nabízíme:

skvělý pocit z dobře odvedené práce, a to není málo
přátelský tým, který dokáže Vaší práci ocenit
práci na HPP
stravenky 100/Kč den, plně hrazené zaměstnavatelem
notebook, mobilní telefon
jazykové kurzy
firemní akce
flexibilní pracovní doba
zcela nové kancelářské prostory u metra Českomoravská

Nástup ihned