KEEP-IN-TOUCH s.r.o.

Elektrikář § 6 a výše
Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která na českém trhu působí již 25 let a patří mezi klíčové hráče na poli investičních produktů pro profesionální kuchyně a průmysl a ve svém závodě vyrábí nerezové produkty, hledáme vhodnou posilu do týmu!

Jste zručný elektrikář, který by rád pracoval v mezinárodní společnosti s jistým příjmem, nebojí se práce a nevadí mu dvousměnný provoz (06:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00)?

Hledáte práci, nebo jste v té stávající nespokojeni?

Není pro Vás problém pracovat ve Frýdku-Místku?

Pak čtete dále, protože tato příležitost by Vám neměla ujít...

CO BUDETE DĚLAT?

  • drobné elektrické práce
  • montáž nerezových dílců
  • skládání a kompletování nerezových soustav dle technické dokumentace
  • práce s elektrickým a AKU nářadím

POŽADAVKY :

  • SOU/SŠ vzdělání
  • znalost vyhlášky 50 § 6 a výše
  • výhodou kurz pájení či chlazení
  • znalost technické dokumentace
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu
  • spolehlivost, týmová práce, flexibilita

NABÍZÍME:

  • HPP s množností nástupu ihned
  • fixní mzda + odměny
  • měsíční odměna za docházku
  • zázemí stabilní společnosti s 25letou tradicí na českém trhu
  • moderní čisté pracovní prostředí
  • friendly kolektiv
  • mnoho bonusů a výhod, které můžete čerpat (dovolená navíc, stravenky ve výši 100 Kč, jazykové kurzy, odborné vzdělávání, příspěvky na pojištění, proplacení očkování proti chřipce, firemní akce a sleva na firemní výrobky)
  • bezplatný pitný režim