Ateliér Mozaika s.r.o.
 
 
 
 
Social Media and PR specialist Junior / Senior
Atelier Mozaika s.r.o. (Pořádáme kurzy kresby a malby po celé ČR. Kromě toho dáváme možnost lidem zjistit, co v nich je a posouvat je za hranice svých dosavadních schopností. Děláme práci, která má smysl a děláme ji nejlépe, jak umíme.)

Posuň náš Ateliér o další kroky směrem k zákazníkům na pozici Social Media a PR pracovníka.

Hledáme nadšence, co má potřebu hned po ránu zkontrolovat příspěvky na sociálních sítích a neusne, pokud nemá zodpovězené všechny dotazy.

 

Do našeho týmu zapadneš, pokud svou prací žiješ, protože tě baví a když pracuješ, jsi doslova ve svém živlu. Práce tě nabíjí a svou energii pak využíváš ve volném čase.

Náš ateliér rok od roku roste a my potřebujeme vytvořit zcela novou pozici pro člověka, který převezme komunikaci s našimi zákazníky na všech sociálních sítích. Budeš vytvářet obsah, připravovat komunikační strategie, pracovat s příspěvky, událostmi, reklamou a zároveň vyhodnocovat a analyzovat data pro další plánování.

Ideální pro nás je, pokud máš na stejné pozici zkušenosti, kterými nás můžeš obohatit, kterými se můžeme inspirovat a skočit rovnýma nohama do dalšího levelu. Správu sociálních médií pak převezmeš pod svá křídla a budeš s nimi pracovat na seniorské pozici za adekvátní tomu odměnu.

Nebráníme se ale spolupracovat i na juniorské pozici, pokud tvoje srdce bije pro sociální sítě a máš je v malíku ze strany uživatele. Obzvlášť pokud do toho přidáš schopnosti perfektní komunikace, otevřené a lidské vystupování, sdílení nadšení našich fanoušků a zároveň zvládneš klidným i respektujícím dialogem mírnit nevědomé rejpaly. Na straně zákaznické péče tvoje činnost začíná a pokračuje přes plánování událostí, propagace, vyhodnocování, psaní textů, úprava a vkládání obrázků a videí - zkrátka využití všech nástrojů kterékoli sociální sítě jako je Facebook, Instagram, Linkedln, Twitter… s tím vším musíš počítat, že se budeš učit znát do hloubky, měl bys však cítit a vědět, že pro to máš ty nejlepší předpoklady. Jen v tomto případě můžeš u nás uspět.

K této pozici patří také činnosti s pojené s reklamou a PR obecně. Psaní textů a článků si vyžaduje člověka v tomto ohledu kreativního s perfektními vyjadřovacími schopnostmi a bezchybnou češtinou. Nevyhneš se obchodnímu vyjednávání s portály, časopisy a zkrátka všude, kde můžeme o firmě zvyšovat povědomí a prezentovat události.

Na závěr dodáme, že hledáme právě tebe, kdo svou práci děláš vždy nejlépe, jak dovedeš a zvládneš pracovat jak samostatně, tak v týmu. Každý z nás je tu důležitý.

Co bys měl umět

Žít kreativně (nemusíš umět malovat, ale tvou přirozeností by mělo být dívat se různým pohledem)

Mít ambice a chuť objevovat

Využívání sociálních sítí v osobní rovině / Junior

Zkušenosti s marketingem, tvorbou obsahu a práce se statistikami / Senior

Perfektní češtinu a vyjadřovací schopnosti v mluveném i písemném projevu – tak trochu copywriter

PC a mobilní telefon jsou neoddělitelnou součástí tvého života a je zřejmé, že musíš být i technický typ

Ode všeho kousek – grafik, co umí poupravit obrázky, možná střihač videí. Co neumíš, snadno a s chutí se velmi rychle naučíš.