Future Recruitment

Cenový referent/referentka
Pro našeho klienta hledáme vhodné uchazeče na pozici Cenový referent/referentka

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Cenový referent/referentka. Místo výkonu práce je město Kolín.

Náplň práce:

Sestavování kalkulačních podkladů pro stavení ceny za výrobky, výkony, práce a služby

Kalkulace nákladů ojedinělé výroby, výkonů, prací nebo služeb

Vytváření a udržování normativních základen pro kalkulace

Zpracování rozborů a plánů vývoje nákladům vlastní výroby

Zpracování návrhů na vývoj nákladů a jiných kalkulačních položek

Zpracování návrhů cen a cenových nabídek

Rozbory cenových podmínek na trhu a vývoje vnitropodnikových veličin ovlivňujících ceny zboží.

Účast na jednáních o cenách

Reporting

Požadujeme:

Min. SŠ vzdělání, praxe v oboru

Znalost AJ – schopnost jednoduché komunikace a psaného textu

Znalosti kalkulací, cenotvorby a základů účetnictví

Výhodou je znalost Helios Green (HEG) a zákaznického informačního systému USYS

Dobrá znalost MS Office – především MS Excel (pokročilé funkce)

Zodpovědnost, přesnost, důslednost, samostatnost, analytické myšlení, komunikativnost

Nabízíme:

Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Dlouhodobou perspektivu zaměstnání u stabilního zaměstnavatele

Stravenky

Zdarma vstup do AQUA parku

5 týdnů dovolené

Mobilní telefon

Podnikové akce

Nástup dle dohody