COMFORT FINANCE GROUP CFG LTD, odštěpný závod

Business development & marketing manager
V současné době otevíráme pracovní příležitost Business development & marketing managerům, kteří obstarají kompletní agendu rozvoje obchodní činnosti AK a CFG se zaměřením na marketing, PR a prodej.

Investiční skupina Comfort Finance Group spolu se svoji spolupracující advokátní kanceláří AK Vinohradská se zaměřením na generální praxi, která poskytuje precizní právní služby převážně podnikatelům a obchodním korporacím, a to jak z České republiky, tak i ze zahraničí, hledají nového kolegu nebo kolegyni do svého týmu.

Hledáme člověka, který se orientuje v oblasti poskytování právních, finančních služeb, bude umět aktivně komunikovat se současnými i budoucími klienty, bude se účastnit PR akcí v Praze i po celé republice.

Náplň práce:

Koordinace nových obchodních příležitostí
Analýza trhu
Vytváření marketingového plánu a strategie
Rozvoj vztahů se současnými a budoucími klienty CFG a AK
Komunikace s partnery CFG a AK
Navazování nových obchodních kontaktů
Řízení externí i interní komunikace
Práce se sociálními sítěmi
Vedení marketingových kampaní

Požadujeme:

Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, příjemné vystupování
Obchodní dovednosti
Kreativitu, samostatnost
Iniciativu a schopnost prosadit své nápady
Předchozí zkušenosti s PR a marketingem výhodou
Výbornou češtinu a kvalitní angličtinu
Dobrou znalost právního odvětví

Nabízíme:

Vlastní projekty a možnost seberealizace
Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, IČO
Fixní odměnu + motivační složku mzdy
Mladý a přátelský kolektiv
Zaměstnanecké benefity jako plně hrazenou Multisport karu, stravenky