AD EMPLOYMENT s.r.o.

Referent bezpečnosti práce a životního prostředí
Správa a vytváření dokumentace bezpečnosti práce a životního prostředí dle platných požadavků zákonů a norem ISO 45001 a ISO 14001.

Náplň práce:

  • Evidence a šetření příčin pracovních úrazů a nemocí z povolání.
  • Provádění interních auditů dle ISO 45001 a ISO 14001 a kontroly požární ochrany.
  • Provádění školení bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí ve spolupráci s externími školiteli.
  • Komunikace s úřady a dalšími institucemi v oblasti bezpečnosti práce, požární ochrany a životního prostředí.
  • Příprava podkladů pro měsíční reporty bezpečnosti práce a životního prostředí, ad.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ odborného typu, OZO k zajišťování a prevenci rizik, OZO v oblasti PO.
  • Praxe v oboru min. 3 roky.
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou.
  • Dobrá znalost MS Office.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost.

Nabízíme:

  • Klouzavá pracovní doba,
  • příspěvky na stravování, cestovné, volnočasové poukázky,
  • odměny při nízkém počtu absencí, vánoční odměny, odměny za zlepšovací návrhy,
  • vzdělávací systém,
  • dovolená navíc,
  • příspěvky na životní pojištění.