Správa služeb hlavního města Prahy

Referent/ka odd.odtahů a vraků
Přijímá a zpracovává oznámení o výskytu vraků (telefon, e-mail) Zpracovává videozáznamy příslušných techniků a zajišťuje jejich archivaci.

Místo výkonu práce:

Správa služeb hlavního města Prahy, Kundratka 19, Praha 8

Náplň práce:

  • evidence agendy odtahů a vraků
  • přijímá a zpracovává oznámení o výskytu vraků (telefon, email)
  • zpracovává videozáznamy příslušných techniků a zajišťuje jejich archivaci
  • komunikace s občany, MČ, MH HMP, atd...

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání s maturitou
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office, internet,...)
  • znalost programu Kevis výhodou
  • znalost programu CityInfo výhodou
  • zodpovědný přístup, samostatnost, flexibilita
  • komunikační dovednosti v mluveném i písemném projevu
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 9, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č.1 v platném znění
  • po skončení zk.doby přiznán osobní příplatek
  • 25 dnů dovolené, indispoziční volno
  • stravenky
  • nástup možný 1.5.2019