SEZÓNNÍ BRIGÁDY

BRIGÁDA - VÝPOMOC SE SVOZEM VZORKŮ - OSTRAVA
ALS Czech Republic, s.r.o.

ALS Czech Republic, s.r.o. je součástí ALS Laboratory Group, nadnárodní korporace poskytující služby v oblasti chemických, radiochemických, biologických a fyzikálních analýz s vedoucím postavením na lokálním trhu.

Do našeho týmu hledáme vhodného kandidáta / kandidátku na dlouhodobou brigádu - výpomoc se svozem a příjmem vzorků. Místo výkonu práce - region MORAVA.

Náplň práce:
• Zajištění denního svozu vzorků u klientů čt-pá v regionu Severní Morava, pracovní doba 7:30-16 hodin
• Během dovolených zajištění svozu z moravských poboček do Prahy, pracovní doba čt 16:00-24:00, pá 8:00-16:00 hodin (ubytování v Praze zajištěno)
• Úzká spolupráce s pracovníky klientského servisu (pobočky v Ostravě, Rožnově, Kroměříži a Brně), komunikace s klienty v regionu

Požadavky:
• Řidičský průkaz skupiny B podmínkou, aktivní řidič (řidičská praxe nutností)
• Samostatnost, analytické a organizační schopnosti, klientsky orientovaná osobnost, trpělivost a ochota pomoci zákazníkovi vyřešit jeho požadavky
• Standardní PC dovednosti (MS Office)
• Pečlivost, spolehlivost, smysl pro detail, pozitivní přístup, komunikativnost a flexibilita
• preferujeme nástup ihned

Nabízíme:
• Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
• Zajímavá a zodpovědná práce
• Dlouhodobá spolupráce

V případě vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj životopis přes tlačítko "ODPOVĚDĚT". Děkujeme.