Správa služeb hlavního města Prahy

Údržbář
Údržba objektu, vodoinstalatérské práce, údržba komunikací a zeleně v objektu, obsluha plynových kotelen, obsluha náhradních zdrojů

Přijmeme údržbáře - vodoinstalatéra

Místo výkonu práce:

  • Objekt Korunní 98, Praha 10

Požadujeme:

  • ​výuční list
  • trestní bezúhonnost
  • zodpovědný přístup, samostatnost, flexibilita

Náplň práce:

  • běžná údržba sociálních zařízení v objektu Korunní 98
  • běžná údržba objektu (zámky, výměna trubic a žárovek, schodové lišty apod.)
  • údržba zeleně v okolí Korunní 98 - udržovací řez živého plotu před objektem
  • zametání chodníku a v zimním obodbí úklid sněhu (ruční i strojový) - včetně vjezdu do dvora
  • odpadové hospodářství
  • obsluha náhradních zrdojů
  • v době dovolených zastupuje i obsluhu plynové kotelny v objektu

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové zařazení: třída 5, nařízení vlády č. 341/2017 Sb., příloha č.1 v platném znění
  • 25 dnů dovolené, indispoziční volno
  • stravenky
  • nástup možný 1.5.2019