Správa služeb hlavního města Prahy

Referent/ka pro mzdovou agendu personálního odboru
Činnosti spojené s podklady pro výpočet platů

Přijmeme referenta/ku na pozici "Referent pro mzdovou agendu personálního odboru"

Pracovcní náplň:

  • činnosti spojené s podklady pro výpočet platů zaměstnanců příspěvkové organizace, evidenci a výkaznictvím, odesláním platů a odvodů příslušným institucím
  • koordinace a metodické usměrňování výpočtu výplat na základě docházky v pružné pracovní době, nerovnoměrně rozvržené pracovní době a v nepřetržitém provozu podle zákoníku práce v platném znění, platových a vnitřních předpisů organizace

Požadavky:

  • středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením / vyšší odborné vzdělání
  • znalost práce na PC : MS Office - Word, Excel, Outlok, práce s helpdeskem
  • samostatnost, plánování a organizování práce, trestní bezúhonnost
  • zkušenosti se zpracováním platů a znalost platné legislativy mzdové účetní
  • orientace ve mzdovém a personálním programu

Nabízíme:

  • plat dle NV č. 341/2017 Sb., příloha č.1 v platném znění
  • 25 dnů dovolené
  • indispoziční volno
  • stravenky
  • pružná pracovní doba