ACE Consulting, s.r.o.

PROJEKTANT/KA S AUTOCADEM
Pro našeho významného klienta, nadnárodní stabilní společnost, která působí po celém světě v oblasti výroby a distribuce technických produktů a je jedničkou na českém trhu ve svém oboru, hledáme technicky zaměřeného kandidáta/ku na pozici:

Na této pozici bude vaším úkolem:

  • navrhování technologických zařízení a jejich úprav;
  • zpracování a posouzení projektové dokumentace;
  • upřesnění vstupních údajů a kontrola probíhajících projektů;
  • spolupráce s externími dodavateli a se zákazníky při specifikaci projektu.

Od vhodného kandidáta očekáváme:

  • znalost práce v AutoCAD a orientace v technických výkresech a dokumentaci;
  • VŠ/SŠ technického zaměření;
  • angličtinu na komunikativní úrovni;
  • řidičský průkaz skupiny B.

Náš klient Vám nabízí zajímavou a zodpovědnou práci v zázemí velké stabilní výrobní společnosti. Máte jedinečnou možnost uplatnit svoje znalosti v rámci projektování technologických staveb a učit se tak novým zkušenostem. Kromě zajímavého finančního ohodnocení na Vás čeká také bohatý balíček firemních benefitů.

Budeme se těšit na Vaše strukturované CV.