Tipli s.r.o.

Psaní článků - možnost práce z domova
Pro internetový magazín Tipli.cz se zaměřením na rady při nákupech a v domácnosti přijmeme redaktora či redaktorku pro psaní článků. Jedná se o psaní článků čtivou formou na různá témata kolem nakupování, cestování či aktuálních akcí.

Pro internetový magazín Tipli.cz se zaměřením na rady při nákupech a v domácnosti přijmeme redaktora či redaktorku pro psaní článků. Jedná se o psaní článků čtivou formou na různá témata kolem nakupování, cestování či aktuálních akcí.

Práce může být vykonávána z domova s konzultacemi přes email, telefon/Skype. Práce je časově flexibilní - vhodná pro studenty, maminky na mateřské nebo přivýdělek při práci.

Náplň práce

  • psaní článků na různá témata do našeho magazínu
  • občas také kontrola a případná úprava článků jiného redaktora

Co nabízíme

  • odměna 100 Kč/hod., dle kapacity odměna 5-10 tis. Kč/měs. (DPP/ŽL)
  • nástup možný klidně ihned
  • dlouhodobá spolupráce a naplňující práce
  • možnost pracovat externě - z domova
  • přístup ke vzdělání (firemní knihovna, online kurzy zdarma) a zvyšování kvalifikace
  • možnost využití kanceláří v centru Prahy

Co požadujeme

  • hledáme člověka na spolupráci přibližně 20 hodin týdně
  • pozitivní vztah ke psaní - méně zkušeností nevadí
  • psaní bez gramatických chyb
  • zodpovědnost - především dodržování domluvených termínů
  • zkušenosti s psaním výhodou (ve škole, vlastní blog, redakce atd.), nikoliv podmínkou

Chcete novou výzvu? Tak se neváhejte ozvat! Přiložte své CV a pár vět o tom, proč se chcete věnovat psaní článků pro internetový magazín Tipli. Těšíme se.