Zásilkovna s.r.o.

Pracovník/pracovnice zákaznického servisu NJ
Baví Vás komunikovat s lidmi? Jste rádi v centru dění? Nuda v práci je pro Vás tabu? Máte radost, když někomu pomůžete vyřešit problém a zjednodušíte mu tím život? Pokud bylo Vaší odpovědí jednoznačné "ANO", tak jste náš člověk.

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici "Pracovník / pracovnice zákaznického servisu německého týmu“.

Náplň práce:

- práce s požadavky klientů - emailová i telefonická komunikace
- administrace klientských účtů
- zpracování a archivace dokumentů
- spolupráce s obchodním a finančním oddělením
- support interních projektů

Požadujeme:

- znalosti německého a českého jazyka (slovem i písmem)
- profesionální proklientský přístup
- organizační schopnosti
- chuť učit se novému
- pozitivní přístup k řešení problémů
- multi-tasking
- vlastní nastavení priorit
- pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost

Nabízíme:

- zkrácený pracovní poměr nebo DPP (20 hodin/týden)
- zajímavé finanční ohodnocení
- stravenky 100 Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
- mobilní telefon, notebook
- firemní akce
- práce v mladém kolektivu
- pracoviště - Praha 9, v blízkosti zastávky metra Českomoravská
- možnost dlouhodobé spolupráce
- nástup možný ihned

Zaujali jsme Vás? Pošlete nám životopis.

Chceme Vás poznat. Když budeme mít pocit, že se Vám u nás bude líbit, setkáme se osobně.