ThomasLloyd Cleantech Infrastructure (Czech) a.s.

Odborná asistentka/asistent pro centrálu v Praze
Pro posílení týmu a rozšiřování našich aktivit hledáme schopnou a dynamickou odbornou asistentku/a se znalostí němčiny.

Společnost ThomasLloyd je globální investiční a poradenská společnost specializující se na infrastrukturní projekty v Asii, která patří mezi významné finančníky a investory na trhu. Podrobné znalosti technologií, vysoká odborná specializace v oblasti investování a důkladné znalosti společenských, ekonomických a politických reálií daného regionu umožňují společnosti ThomasLloyd přistupovat k investičním řešením na základě dlouholeté praxe a dosahovat při tom vysoké rentability s profesionálním řízením rizika.

Pro posílení našeho týmu v rámci rozšiřování našich aktivit hledáme od 01. 03. 2019 spolehlivou (spolehlivého)

Asistenta/ku se znalostí němčiny

Náplň práce:

Zpracování klientské dokumentace
Poskytování informací klientům a obchodním partnerům – telefonická podpora
E-mailová komunikace s klienty
Zadávání klientských dat do interního systému společnosti
Zpracování pošty, faktur a pokladních dokladů
Spolupráce s ostatními útvary společnosti

Požadujeme:

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, vzdělání ekonomického směru výhodou
Výborná znalost německého jazyka – podmínkou, komunikativní úroveň českého nebo slovenského jazyka, uvítáme znalost polského jazyka (není podmínkou)
Znalost práce na PC
Komunikativnost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

Atraktivní a dynamické zaměstnání na hlavní pracovní poměr
Práci v perspektivní společnosti s možností růstu a seberealizace
Zajímavé finanční ohodnocení
Příjemné pracovní prostředí

 Další informace:

Místo pracoviště v centru Prahy u Florence

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek s okamžitým možným nástupem

Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky:  Němčina (výborná znalost), čeština/slovenština (základní znalost, komunikativně), polština

 Kontakt:

Zašlete nám prosím Váš životopis v němčině a češtině se souhlasem zpracování Vašich dat na adresu: miroslav.kovar@thomas-lloyd.com