ALTAXO Accounting s.r.o.

Senior účetní - Karlín
Jsme poradenská společnost ALTAXO, zabývající se službami pro podnikatele. Zakládáme, vykupujeme a prodáváme společnosti, poskytujeme virtuální sídla, vedeme účetnictví více než 450 společnostem. Máme tým 25 spolupracovníků, sídlíme v Praze a v Brně

Senior účetní - Karlín- ALTAXO Accounting s.r.o.

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Senior účetní. Budete mít na starosti především zpracování účetních agend různých společností a činnosti, které s touto prací souvisí. Budete pracovat v příjemném prostředí společnosti, která roste o desítky procent ročně.

Náplň práce

  • kompletní zpracování účetníctví pro desítky klientů
  • zpracování ročního zúčtování daní
  • komunikace se státními institucemi
  • spolupráce při kontrolách
  • poskytování poradenství klientům i v rámci týmu
  • výhledově vedení účetního týmu

Požadujeme

  • orientaci v účetní a daňové legislativě
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
  • praxe v daném oboru

Nabízíme

  • práci v rostoucí společnosti v příjemném prostředí kanceláří v Karlíně
  • neformální prostředí a přátelský kolektiv
  • atraktivní finanční ohodnocení
  • bonusy/prémie odvislé od pracovního výkonu
  • rozšiřování znalostí a dovedností, školení
  • možnost růstu
  • firemní akce