Ateliér Mozaika s.r.o.
 
 
 
 
Kreslíři a malíři různých technik
Jsme výtvarný ateliér a hledáme na dlouhodobou brigádu externistu, který umí kreslit a malovat vše, co se mu zadá. Pro účastníky našich kurzů vyhotovujeme pracovní materiály a návody ve všech možných technikách. Tužka, uhel, rudka, pastel, akryl

Hledáme tedy někoho, kdo kreslí a maluje perfektně a je schopen i velmi detailní kresby. Stejně tak si umí s lehkostí poradit s jednoduchou a rychlou linkou nebo skicovými šrafy. Kresba tužkou, uhlem, rudkou, pastely, akvarel, akryl, olej, pastelka – realistická kresba a malba, ilustrační, skatching, fashion apod. 

Možná práce i z domova, pokud bude vše v pořádku odpovídat našim požadavkům na zpracování. Tedy předpokládáme, že první měsíc až dva bude potřeba pracovat u nás v kanceláři.

Mzda bude odpovídat hodinové sazbě dle skutečně odvedené práce. Minimální požadavek času je 25–30 hod týdně.

Požadujeme osobu, která je trochu technický typ a nebude jí vadit pracovat s technikou jako je kamera apod. Návody děláme i jako video. Vše zaučíme a vybavíme technikou, ale potřebujeme někoho, kdo je ochoten s tím pracovat – natočit na kameru, zkopírovat do počítače apod. Žádná velká technika.

V případě zájmu o tuto pozici pošli prosím krátký motivační dopis, ve kterém uvedeš všechny své výtvarné schopnosti a zkušenosti, přilož CV, ze kterého by mělo vyplývat, že disponuješ potřebným časem pro práci u nás a můžeš přiložit foto. Nezbytně nutné je přiložit minimálně 5 obrázků z reálné kresby – bez splnění této podmínky nebude inzerát postoupen.

Mzda 100/hodina  (po zaučení a pokud budeš rychlý a super, možnost navýšení)