Mgr. Petr Kmošek

Dispečer pro mezinárodní dopravu - Trutnov / HPP
Jsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec očekávání. Rozvíjíme pozici leadera v regionu v oblasti komplexního portfolia poskytovaných dopravních služeb.

Pracovní náplň

Odpovědnost za vytížení flotily FRIGO - 12 vozů MKD

Komunikace se stávajícími a novými zákazníky

Práce s databankami přeprav

Aktivní komunikace s řidiči

Plánování optimálních tras pro řidiče

Podpůrná a kontrolní činnost řidičů (zabezpečení, náklady)

Požadujeme

Vyučení případně SŠ

AJ na komunikativní úrovni

Chuť učit se novým věcem

Aktivní práce na PC (excel)

Obchodně orientovaná osobnost

Orientace na dosažení cíle

Dostatečná časová flexibilita - pouze jednosměnný provoz

Zeměpisná orientace v prostoru EU

Místo výkonu práce Trutnov

Nabízíme

Celkové mzdové ohodnocení až 45 000,-

Naše benefity

Stravenky

Výuka AJ

Zázemí malé rodinné firmy

Individuální hodnocení

Možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o naši inzerovanou pozici nám neváhejte zaslat váš životopis na email: info@kmosek.com. Těšíme se na Vaše reakce. Mgr. Petr Kmošek (HR Interim manažer)