Mgr. Petr Kmošek

Obchodník logistické služby
Jsme Inex Spedition s.r.o. Naším cílem je poskytovat komplexní dopravní a logistické služby nad rámec očekávání. Rozvíjíme pozici leadera v regionu v oblasti komplexního portfolia poskytovaných dopravních služeb.

Pracovní náplň:

Aktivní vyhledávání nových distribučních kanálů – vaše akviziční činnost

Zavedení a správa CRM systému

Přípravu a zpracování cenových nabídek klientům

Pravidelný reporting

Analýza trhu

Požadujeme:

Středoškolské vzdělání

Plynulá znalost anglického jazyka min. B2

Mít přirozený obchodní talent a chuť ho využít

Aktivní jednání v terénu – aktivní řidič

Nabízíme:

Celkové mzdové ohodnocení až 47 000,-

Odpovídající mzdové ohodnocení

Služební vozidlo i k soukromým účelům

Sick days + 25 dnů dovolené

Možnost práce formou home office

Naše benefity:

Stravenky

Výuka AJ

Zázemí malé rodinné firmy

Individuální hodnocení

Možnost kariérního růstu

V případě Vašeho zájmu o naši inzerovanou pozici nám neváhejte zaslat váš životopis na email: info@kmosek.com. Těšíme se na Vaše reakce. Mgr. Petr Kmošek (HR Interim manažer)