Pavlína Coufalová

Seřizovač v kusové výrobě, CNC bruska
Stručná charakteristika mého klienta: zavedená česká společnost, dodavatel vysoce přesných dílů dodávaných na zakázku v malých nebo středně velkých sériích pro klienty z různých oborů.

Místo výkonu práce: Brno, průmyslová zóna Slatina
Směnný režim: 3 směny, pondělí- pátek

Co budete dělat:
Pracovat na zakázkách špičkových firem.
S ohledem na charakter výroby- kusová výroba budete pracovat samostatně od výkresu, přes výběr a výměnu nástrojů; naprogramování stroje; provádění odladění, měření, korekcí.

Požadujeme

Co by měl mít ideální kandidát:
- Vyučení ve strojírenském oboru, nejlépe brusič nebo mechanik seřizovač CNC
- Mít alespoň 1 rok praxe jako brusič nebo v kusové výrobě na CNC strojích
- Schopnost samostatně programovat
- Schopnost velmi přesně měřit - tolerance v mikronech
- Běžně pracovat s technickou dokumentací

Nabízíme

- Výborné mzdové ohodnocení – závislé také na vašem výkonu, tj, kdo je schopný, více vydělá :-)
- HPP u zavedené společnosti
- Velmi příjemné a klimatizované pracovní prostředí
- Firemní benefity

Prosím Vás o zaslání Vašeho životopisu. Budu Vás kontaktovat s termínem setkání.