DPK Morava, s.r.o.

DŘEVOMODELÁŘ
Česká strojírenská společnost zabývající se výrobou modelových zařízení ze dřeva, plastu, kovu přijme na hlavní pracovní poměr dřevomodeláře.

Co od vás očekáváme:

- vzdělání střední odborné (vyučen) v oboru modelář, truhlář

- praxe v truhlářské výrobě – práce s masivem

- zkušenosti z dřevovýroby a znalost čtení výkresové dokumentace

- manuální zručnost, spolehlivost a pečlivost

- čistý trestný rejstřík

- zodpovědný a aktivní přístup k práci

- samostatnost, zodpovědnost za kvalitu práce

- týmového ducha a kolegiální přístup

Co vám nabízíme:

- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

- jednosměnný provoz, pracovní doba dle dohody

- nástupní mzda závislá na znalostech a praktické dovednosti (od 150 Kč/hod.)

- příspěvek na stravování

- 5 týdnů dovolené

- příjemný kolektiv a zázemí ve stabilní, rozvíjející se společnosti

- moderní, čisté a bezpečné pracovní prostředí

- možnost dlouhodobé spolupráce

- parkování v areálu

- motivační program

- bonus při doporučení zaměstnance

- nápojový automat na pracovišti

- možnost mzdového růstu

- bonus za zlepšovací nápad

Náplň práce:

- na základě technických výkresů ručně i strojově vyrábí dřevěné a plastové modely pro potřeby formování ve slévárenském průmyslu                                                                                                                        -   - práce na konvenčních stolařských strojích (řezání, tvarování, vrtání a broušení)

- pracuje s technickými měřidly

- volba materiálu, technologických postupů, nářadí a nástrojů pro výrobu modelů s ohledem na formovací materiály, postupy a technologie

- příprava a úprava surovin a materiálů pro výrobu modelů

- obsluha, nastavení a údržba dřevoobráběcích strojů a ručního elektrického nářadí.

- ruční obrábění dřevěných a plastových materiálů řezáním, hoblováním, tvarováním, dlabáním, - - vrtáním a broušením ručními nástroji

- výroba, oprava a sestavování nedělených i dělených modelů

- povrchová úprava výrobků ze dřeva mořením, nanášením tmelů a laků.

- opravy a běžná údržba modelů, maket a šablon