Pavlína Coufalová

Seřizovač CNC na 2 směny
Seřizovač a obsluha CNC stroje.

Pro našeho klienta, společnost sídlící v lokalitě Modřice/Moravany, hledáme pracovníka na obsuhu CNC stroje. Firma nabízí velmi přátelské pracovní prostředí, dobré mezilidské vztahy.

Náplň práce

Seřizování a obsluha CNC strojů

Seřizování ohýbacích přípravků

Sériová i kusová výroba

Odpovědnost za včasné dokončení zakázky v předepsané kvalitě

Pravidelný úklid pracoviště a provádění běžné údržby strojů

Aktivní spolupráce s ostatními subj. firmy (Plánovač, Technolog, Údržba atd.) za účelem neustálé optimalizace výrobního procesu

Dodržování všech zásad bezpečnosti práce

Požadujeme

SOU strojírenské nebo technického směru a zkušenost s obráběním na CNC strojích

Znalost čtení výkresové dokumentace a práce s měřidly

Zkušenost s prací na soustruhu či fréze, znalost vrtání děr a řezání závitů

Uživatelská znalost práce na PC

Technické myšlení a manuální zručnost

Řízení VZV výhodou

Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, proaktivita a spolehlivost

Ochota učit se novým věcem, dobrý fyzický stav

Nástup možný ihned

Nabízíme

Pracovní úvazek 38,75 hodin týdně, dvousměnný provoz – ranní/odpolení, smlouva na dobu neurčitou

Finanční ohodnocení dle zkušeností a schopností, 27 – 30 000 CZK, příležitost dále se rozvíjet

25 dní dovolené

6% příplatek za odpolední směnu

Přesčasy propláceny jednotnou sazbou 40%

2 x ročně nenárokové prémie, navázané na výkon firmy, v součtu ve výši cca 1 měsíčního platu

Dárkové poukázky k životnímu jubileu

Možnost dovozu obědů do firmy, dotované stravování

Výborný kolektiv

Letní a zimní firemní večírek

Společné firemní aktivity