Mail Step a.s.

STROJMISTR - STROJNÍ TECHNIK
Zpracování zakázek na balících linkách dle pokynů směnového mistra a technologického příkazu. Nastavování a seřizování balící linky pro konkrétní zakázku. Koordinace prací na balící lince. Praxe z polygrafie a technické dovednosti výhodou! Zaučíme.

Náplň práce:

Zpracování zakázek na balících linkách dle pokynů směnového mistra a technologického příkazu
Nastavování a seřizování balící linky pro konkrétní zakázku
Vede, řídí a kontroluje pracovníky na balící lince
Zajišťuje plynulé zpracování zakázky dle stanoveného termínu
Odpovědnost za rozjezd a ukončení zakázky
Obsluha balící linky
Provádí plánované údržby balících linek dle harmonogramu

Nabízíme:

možnost dalšího profesního růstu
zajímavé mzdové ohodnocení
příspěvek na stravování
příspěvek na penzijní připojištění po 1.roce u společnosti
skvělý pracovní kolektiv

Požadujeme:

samostatnost, spolehlivost a pracovitost
zkušenosti s vedením menšího týmu pracovníků
technickou zdatnost
smysl pro zodpovědnost
ochotu učit se
týmového hráče