Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o.

Projektový specialista
V rámci rozšiřování obchodních aktivit hledáme projektového specialistu na oddělení finální kontroly. Jste tvůrčí typ a nechybí vám kreativita? Setkal jste se na škole, nebo v zaměstnání se zpracováním podnikatelského záměru? Pozice je právě pro Vás!

Náplň práce

  • Zmapování podnikatelských příležitostí
  • Zpracování podnikatelského záměru
  • Koordinace projektů
  • Koordinace dodavatelů
  • Komunikace s potenciálními zákazníky, komunikace s úřady
  • Operativa spojená s projektovým řízením

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office
  • Zkušenosti se zpracováním projektů (alespoň v rámci školního projektu)
  • Praxe v oboru dopravy nebo stavební činnosti výhodou
  • Schopnost řešit nestandardní úkoly, odolnost vůči stresu, schopnost určovat priority

Nabízíme

  • Možnost uplatnit své odborné znalosti a získat profesní zkušenosti
  • Různorodou a zodpovědnou práci v příjemném kolektivu
  • Až 4 krát v roce vyplácení nadstandardního bonusu
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • 5 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • 100% příspěvek na hromadnou dopravu do zaměstnání
  • Výrazný příspěvek na stravování, výběr z 8 jídel včetně Korejských specialit
  • Další zajímavé benefity