Tipli s.r.o.

Content Manager so slovenčinou
Pre internetový portál Tipli.sk, ktorý sa zameriava na výhodné online nakupovanie hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Online Marketing Specialist so slovenčinou.

Pre internetový portál Tipli.sk, ktorý sa zameriava na výhodné online nakupovanie hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Online Marketing Specialist so slovenčinou.

Pomôžete nám s riadením obsahu a ďalšími projektami na Slovensku. Budeme radi, ak máte skúsenosti s písaním, počuli ste už niekedy o SEO alebo Linkbuildingu a nenecháte sa odradiť trochou technických požiadavkov. Pracovať budete v našich kanceláriách v Černé Labuti (Praha 1 – neďaleko metra Florenc a Nám. republiky). Práca je vhodná pre študenta, alebo absolventa VŠ.

Náplň práce

  • plánovanie obsahového plánu, analýza kľúčových slov, príprava zadaní pre redaktorov
  • písanie a kontrola článkov
  • management - vedenie menšieho tímu redaktorov
  • linkbuilding - zjednávanie externých spoluprác
  • spolupráca na projektoch z oddelenia marketingu

Ponúkame

  • prácu na DPP/HPP/ŽL
  • nástup možný ihneď
  • flexibilná pracovná doba – po zapracovaní možnosť občasnej práce z domova
  • práca v moderných kanceláriách v centre Prahy – 5 minút od zastávky Florenc
  • mladý pracovný tím a uvoľnenú firemnú kultúru so stolným futbalom, dobrou kávou a firemnými raňajkami
  • Multisport karta (príspevok na šport), firemný notebook aj na súkromné účely, teambuildingy a akcie
  • prístup k vzdelávaniu - série školení od APEK (Asociace pro elektronickou komerci) zdarma, firemná knižnica, online kurzy zdarma a zvyšování kvalifikace

Čo požadujeme

  • základná znalosť online marketingu a pojmov ako SEO, linkbuilding atď.
  • výborná slovenčina a písanie bez gramatických chýb
  • cit pre detail - schopnosť skontrolovať a upraviť texty po gramatickej a štylistickej stránke
  • základná znalosť HTML a Google Analytics výhodou
  • záujem o online nakupovanie a prehľad v aktuálnych trendoch

Ak sme vás zaujali, napíšte nám o sebe pár viet a prilož svoje CV. Dostanete priestor pre kreatívnu, samostatnú prácu a vlastné nápady. Tešíme sa na vás!