Občanům s.r.o.

Konzultant/ka projektu
Společnost Občanům, s.r.o. je dynamická a rychle rostoucí firma působící na trhu v České republice od roku 2016. Naším cílem je stát se dlouhodobým a úspěšným partnerem dodavatelů i zapojených domácností nejen v oblasti energií.

Náplň práce
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
• udržování partnerských vztahů
• rozšiřování obchodní sítě
• péče o stávající klientelu
• zpracování příslušné administrativy
Požadavky
• výborné komunikační a prezentační dovednosti
• vysoké pracovní nasazení
• spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
• uživatelská práce na PC (kancelářský software, práce na internetu, MS Office, apod.)
• řidičský průkaz skupiny B
• trestní bezúhonnost
Nabízíme
• silné zázemí úspěšné firmy
• zajímavé finanční ohodnocení (fixní složka a motivační složka)
• příjemné pracovní prostředí
• individuální podpora ze strany manažera i společnosti
• flexibilní pracovní dobu
• marketingovou podporu
• teambuldingové akce
Nástup možný ihned.